Mümkün bunlar…

tren kadın

Şimdi bu iki ay sonra geleceğim gene mevzusu da yani ille arayacaksın bu arada ben de yaparım bir şeyler bakalım bekleyecek miyim seni. Beklemem belki de bunu bir düşün. Evlenirsem falan kaybolursam ortadan her şeyi kapatırsam telefonumu değiştirirsem evden taşınırsam başka şeyler yaparsam bu şehirden bu ülkeden gidersem ya beni bir daha iç göremezsen bir de bunları düşün bakalım nasıl dayanabilecek mi yüreğin. Kim gezdirecek seni bakalım o zaman buralarda. Kim yazacak kahramanı olduğun hikayeleri bakalım. Kim hatırlayacak seni.

Kapatırım facebooku da o siteden de giderim. Her şey olabilir bu dünyada bunu unutma. Kime bakacaksın öyle gülümseyerek bakalım o soruları kime soracaksın kim bakacak sana öyle gülümseyerek de kim cevap verecek hin sorularına. Kime hanımcığım diyeceksin. Kim anlatacak sana merkürün geri hareketinde asla yapılmaması gerekenlerle burcunun kiminle en çok benimkiyle iyi anlaştığını. Kim bakacak internette aklına gelen o şarkıyı bakalım.

Kimin müzik zevkine güleceksin, kim yürüyecek seninle gideceğin yerlere. Kimi merak edeceksin? Kimin kedisi yiyecek kollarını.

Kim götürecek seni beyoğlunun en kral pidecisine. Kim kollarını açacak sana kahve fallarında.

Kim sana uyan şiirler arayacak şarkılar bakacak bakalım. Kim sana en güzel İstanbul manzarası fotoğraflarını gönderecek. Kim hatırlayacak seni.

Bir baktın yokum whatsappta da yokum hadi bakalım. Instagramımı da bulamazsın nereden bulacaksın. İşi de bıraktım varsayalım. Olmayacak şey mi olur. İki ayda neler olur. Biz Avrupa Birliğine girebiliriz. O zaman gider ben italyada bir sahil kasabasında domates yetiştiririm, yetiştiremem mi yetiştiririm. Ya da izmire giderim. Sıcak yerlere giderim ben. Sen kal soğuklarda.

Belki o kadar kar yağar ki binip uçağa gelemezsin onu da düşün.

Unutabilirim bir düşün. Adını da unutabilirim seni de yazdığım her şeyi de. Unuttuğumu da unuttum say. Yabancı yabancı gelirsin e o zaman ne yaparsın bakalım adınız neydi sizi bir yerden gözüm ısırıyor derim belki sahiden.

İyisi mi.

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir