Hakkınızda hiçbir şey bilmiyorum

yalnız yürüyen gizemli adam

Hakkınızda hiçbir şey bilmiyorum.

Kimsiniz, nesiniz, neleri seversiniz, evli  misiniz, sevgiliniz var mı, hayattan beklentileriniz neler, hayata bakışınız nedir, böyle dertleriniz var mıdır hatta, bilmiyorum.

İlk görüşte bir şey de olmadı, kabuğum sağlam olduğundan.

Sonra baktım, aslında daha çok da hatırladım, ne zamandır böyle çocuk, böyle iyi, böyle kadın hissetmemiştim. Bir şey yaptığınızdan da değil, öyle duruyordunuz, öyle durdunuz. Birkaç soru sordunuz.

Ben böyle çocuk böyle kadın hissetmemiştim uzun zamandır kendimi. Benim öyle elim ayağıma dolanıyor şimdi. Hiçbir şey de bir yere oturmuyor.

Hakkınızda hiçbir şey bilmiyorum.

Bildiklerim kılımı kıpırdatamama yetmez. Konuştuğumuz birkaç cümleden arta kalan. Yani böyle böyle biri ne dersin, deseler, güler geçerim.

Şimdi nasıl oluyor da siz beni o kadar öyle bambaşka yaptınız. Yanı aydınlandım ya ben, neşelendim, güldüm o kadar çok kendim oldum ya. Onu diyorum. Ben nasıl diyeyim bilmiyorum da aslında. Hep aynı şeyleri diyemiyorum.

Hakkınızda hiçbir şey bilmiyorum.

Saçma sorular sorarsınızdır, saçma tepkiler verirsinizdir söylediklerime, evlisinizdir, aşıksınızdır, başka bir dünyanın insanısınızdır… deseler dinlemezdim.

Ben şimdi böyle, bir hikayeyi kaçırmamaya çalışıyorum.

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir